Tu bombu chystáme na 8gprijimacky.cz

14. 2. 2018

Tak ten náš nový projekt, který je zaměřen na přijímací zkoušky na osmileté gymnázium, už je vidět na adrese www.8gprijimacky.cz. Mrkněte!


Přijímačky na osmileté gymnázium

10. 2. 2018

Po delších přípravách budeme spouštět nový projekt, ve kterém si budou moci trénovat žáci prvního stupně češtinu na přijímačky na osmileté gymnázium. Podrobnosti příští týden!


Koncovky podstatných jmen

15. 6. 2017

Po troše práce na jiném projektu jsme vytvořili další zajímavé cvičeníčko – Koncovky podstatných jmen. Vyzkoušejte! .


Velitel domácnosti

11. 4. 2017

Dotlačili jsme do vyšší dokonalosti nakupovací aplikaci Velitel domácnosti. Je to ta pravá věc pro každého, kdo chce rychle a efektivně sestavovat nákupní lístky a buď si je vytisknout, nebo je odeslat komukoliv dalšímu, aby si je vytiskl, ale především aby provedl, co je na nich napsáno. Je to prostě nástroj hodný skutečného velitele 🙂 .


Komunikace v němčině 1

6. 2. 2017

Připravili jsme cvičení na základní komunikaci v němčině – vybíráte reakci na otázku nebo oznamovací větu. Tohle vás bude bavit!


Perfektum silných sloves v aplikace

3. 2. 2017

Tak je to konečně tady – pro perfektum silných sloves máme pro Android zkušební aplikaci zdarma i plnou verzi.


Doplnění perfekta silných sloves

25. 1. 2017

Abyste si perfektum silných sloves více užili, v zadání se zobrazuje také infinitiv slovesa.


Při vyhodnocení cvičení se ukáže výsledek v procentech

23. 1. 2017

Ve cvičeních na webu se teď při vyhodnocení ukáže i výsledek v procentech – jak v češtině, tak v němčině. Krávovinka, ale potěší. 😀


Rozšiřujeme procvičování o němčinu

19. 1. 2017

S novým rokem přinášíme novinku – procvičování němčiny. Zatím je tady pouze první vlaštovička – perfektum silných sloves. Co nejrychleji ho vrazíme také do aplikace pro Android a pak se můžete těšit vedle češtiny i na další německá cvičení.


Procvičování mě/mně, bě/bje, pě/pje, vě/vje v aplikaci

22. 12. 2016

Je tady další dvojice aplikací na procvičování psaní skupin bě/bje, mě/mně, pě/pě, vě/vje. Tato cvičení z češtiny si můžete vyzkoušet zdarma, v plné verzi aplikace je pak navíc k více uvedeným skupinám uvnitř slov přidáno také procvičování tvarů mě/mně jako skloňování osobního zájmena já.
Všem našim příznivcům přejeme veselé Vánoce s češtinou 🙂 .


Nová aplikace shoda podmětu s přísudkem

5. 12. 2016

Trvalo to sice trochu déle, než jsme předpokládali :-), ale je tady nová aplikace na procvičování shody podmětu s přísudkem. Podstatné je, že je v nové šabloně, k dispozici je i ukázková verze zdarma. Nová šablona vždy náhodně vygeneruje 10 zadání z velkého počtu uložených zadání, obsluha je tedy jednodušší a stejné cvičení se nikdy neopakuje. Takto budou vypadat i další aplikace, které chystáme.


Shoda podmětu s přísudkem na webu

18. 11. 2016

Na web jsme umístili procvičování shody podmětu s přísudkem.


Nová šablona aplikace

15. 11. 2016

V současné době přeprogramováváme šablonu aplikace, bude jednodušší a variabilnější. Tak za týden by mohla být publikována první aplikace v této nové šabloně – shoda podmětu s přísudkem.


Další cvičení na webu

25. 10. 2016

Na web jsme přidali další cvičení – psaní ů/ú, psaní bě/bje, vě/vje, pě, mě/mně, párové souhlásky p/b, t/d, ť/ď, s/z, š/ž, h/ch, f/v.


Přibyla velká písmena pro Android

21. 10. 2016

K dispozici je aplikace na procvičování velkých písmen pro Android, brzy přibude další procvičování na webu.


Začínáme

18. 10. 2016

Spustili jsme procvicovanicestiny.cz, zatím máme jednu aplikaci pro Android a něco na webu.<